Pomoc

Tak. Publikacja ogłoszenia standardowego jest darmowa. Płatna jest jedynie opcja promowania ogłoszenia.

Ogłoszenia moderowane są w terminie do 24 godzin w dni robocze.

Ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem serwisu.

Ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem serwisu i po weryfikacji zostało usunięte przez administrację.

Oferty promowane wyświetlane są na stronie głównej nad listą najnowszych ofert w sekcji Promowane. Podczas dodawania ogłoszenia należy zaznaczyć pole Wypromuj w sekcji Promowane. Po kliknięciu w przycisk Dodaj ogłoszenie w podsumowaniu pojawi się link do płatności online za ogłoszenie promowane.

Nie ma możliwości zmiany ogłoszenia na promowane w trakcie jego emisji. Zmiany ogłoszenia na promowane można dokonać przy skorzystaniu z przedłużenia ogłoszenia do którego link zostanie wysłany na kilka dni przed końcem emisji ogłoszenia na adres e-mail Konta Użytkownika.

Na kilka dni przed końcem terminu ważności ogłoszenia na adres e-mail przypisany do Konta Użytkownika zostanie automatycznie wysłany link pozwalający na przedłużenie ważności ogłoszenia.

Zaloguj się do Panelu Użytkownika, kliknij w Moje ogłoszenia a następnie przy nazwie ogłoszenia kliknij na ikonę w kolumnie Zmień przy wybranym ogłoszeniu do edycji.

Zaloguj się do Panelu Użytkownika, kliknij w Moje ogłoszenia a następnie przy nazwie ogłoszenia kliknij na X w kolumnie Usuń przy wybranym ogłoszeniu do usunięcia.

ID ogłoszenia znajduje się na podstronie z ogłoszeniem w lewym dolnym rogu pod liczbą wyświetleń ogłoszenia.

Nie ma możliwości przywrócenia usuniętego ogłoszenia.

Otwórz podstronę z wybranym ogłoszeniem a następnie w prawym dolnym rogu pola z ogłoszeniem kliknij w ikonę flagi a następnie wypełnij formularz zgłoszenia.

Zgłoszenie ogłoszenia

Skorzystaj z opcji przypomnienia hasła.

Z adresu e-mail przypisanego do Konta Użytkownika wyślij e-mail na adres mail [nospam] infogorzow.pl podając login Konta Użytkownika do usunięcia.